Të sigurojmë që sa më shumë njerëz të kenë mbulim shëndetësor universal, ti mbrojnë nga urgjencat shëndetësore dhe të sigurojnë një shëndet më të mirë.

TEMA MJEKSORE

Gezuar te gjitheve diten Nderkombetare te Mjekut!

Te nderuar Koleg, Gezuar te gjitheve diten Nderkombetare te Mjekut!

Mjekja shqiptare në Gjermani bën thirrjen e fortë: Shqipëria të karantinohet totalisht

Mjekja shqiptare në Gjermani, Aurora Meta Dollenberg, ka bërë thirrje

Doktoresha shqiptare në Gjermani: Ja kur Gjermania po planifikon daljen nga izolimi

Doktoresha Aurora Meta-Dollenberg e cila punon në Hanover të Gjermanisë,

Mjekët shqiptarë letër BE-së, Dollenberg: Vaksinimi, arma e vetme për t’i dhënë fund pandemisë

Federata e Mjekeve Shqiptarë në Evropë i ka dërguar një

Vaksina anti-COVID Pfizer, mjekja: Në Gjermani do të fillojë shpërndarja nga janari 2021! Do jetë falas

Një lajm i mirë vjen nga Gjermania ku do të

Pezullimi i Astrazeneca-s në Gjermani, Dollenberg: Pasojat janë katastrofike

Gjermania ka pezulluar përdorimin e vaksinës AstraZeneca deri të martën

Federata e Mjekëve ne Europe mban me date 13.Mars “Konferencen e VIII-te Internacionale”

Te nderuar Koleg/e, I nderuar Pacient/e shqiptare, Ne kushtet e

Rezultatet dhe resumeja e takimit zyrtarë ´´Mjekesia e Diaspores 2021´´.

Rezultatet dhe resumeja e takimit zyrtarë ´´Mjekesia e Diaspores 2021´´.

Takimin e Mjekësisë në Diasporë

Përshëndetje te nderuar Koleg, Ashtu sic ju kemi njoftuar me

Grupi i mjekëve, në ndihmë të shqiptarëve me koronavirus në Angli, Adrian Fandi: Janë pa dokumente, s’kanë ku shkojnë

Mjeku shqiptar në Londër, Adrian Fandi në një intervistë për

Vaksinat anti-COVID dhuratë nga Gjermania? Flet mjekja Aurora Dollenberg: Vijnë nga një organizatë joqeveritare, ne luftojmë për dozat tona. S’e kemi ende atë dashamirësi

Mjekja Aurora Dollenberg ka komentuar edhe procesin injektimit të vaksinës,

Mjekimet COVID 19/ Mjekja Dollenberg: Janë bërë gabime trashanike, po dëmtohen dhe të rinjtë. Kujdes me këto trajtime

Mjekja nga Gjermani, Aurora Dollenberg gjatë një lidhje skype për